پایگاه خبری تحلیلی دیار مشرق ۲۴

۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ساعت ۹:۲۳

خدمات نوروزی متناسب با ماه رمضان ارائه می‌شود

به گزارش شرق 24، قاسم قاسمی، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌شمالی در اولین جلسه ستاد سفرهای نوروزی ۱۴۰۲ که در محل اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی برگزار شد، با اعلام اینکه ایام پیک سفرهای نوروزی از ۲۴ اسفند آغاز می‌شود و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد، اظهار کرد: همه ادارات تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان خراسان شمالی باید تلاش کنند تا با ارائه خدمات بهتر، سفرهای نوروزی بهتر و ایمن تر از سال‌های قبل برگزار شود.

 

وی از لزوم ارائه خدمات متناسب با ماه رمضان در ایستگاه‌ها و فرودگاه‌ها و مجتمع های خدماتی بین راهی خبر داد و گفت: مردم باید شاهد خدمات بهتر و بیشتر در سفرهای نوروز ۱۴۰۲ باشند.

 

رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی خراسان شمالی هدف نهایی مجموعه ادارات تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان خراسان شمالی را سفری ایمن و بدون تصادف برشمرد و گفت: در نوروز ۱۴۰۲، پاسخگویی به مسافران در سامانه‌های حوزه‌های هواشناسی (شماره ۱۳۴)، جاده‌ای (شماره ۱۴۱) و هوایی (شماره ۱۹۹) مورد توجه جدی قرار گیرد.

 

در این جلسه مدیران کل تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان خراسان شمالی به بیان نظرها و دیدگاه‌های خود در خصوص سفرهای نوروزی پرداختند و هریک گزارشی از اقدامات صورت گرفته را در این جلسه ارائه کردند.

اخبار مرتبط