پایگاه خبری تحلیلی دیار مشرق ۲۴

۱۴۰۲/۳/۱۶ - ساعت ۷:۳۹

برای ترویج بی‌حجابی در ایران به برخی پول داده‌اند تا با وضع نامناسب ظاهر شوند

وزیر کشور با اشاره به تلاشهای چند ماهه دشمن و توطئه آنها برای عادی نشان دادن بی حجابی در ایران گفت: آنها امروز ‌آدم گرفته و پول می دهند تا با وضعیت نامناسب در خیابان‌ها راه بروند.

احمد وحیدی ظهر امروز در جمع مردم دشت ورامین با اشاره به نقش راهپیمایی مردم ورامین در روزهای خفقان طاغوت اظهار داشت: مردم دشت ورامین پیوندشان با ولایت پیوندی ناگسستنی بود و چون امام راحل ‌فرمودند "من جز خدا از چیز دیگری نترسیدم" مردم ورامین نیز به تبعیت از ایشان در مقابل طاغوت که حمایت‌های غرب و شرق را به دوش می‌کشید ایستادند.

وی افزود: مردم ورامین همچون بخشی از شهرهای ایران اسلامی، جز از خدا نترسیدند و برای دفاع از حق به میدان آمدند و ایمان، پایداری و ایستادگی موجب شد که چنین هنگامه عظیمی رقم خورد و پس از گذشتن 43 سال از پیروزی انقلاب در رکاب بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) همچنان حاضر هستند.

وزیر کشور در ادامه گفت: رژیم طاغوت با کارهایی که به ظن خود مدرن و بروز است درصدد فریب‌کاری با فریادهای ضدانقلاب و روحانیت بود اما انقلاب پرده از آن حیله‌ها برداشت.

وحیدی در ادامه سخنان خود به بخشی از جنایات رژیم شاهنشاهی علیه ملت ایران اشاره کرد و افزود: نابود‌سازی کشاورزی ایران جزو برنامه‌هایی بود که رژیم شاهنشاهی به پیشنهاد آمریکا برای وابسته شدن ایران انجام می‌داد. صنعت ایران یک صنعت وابسته بود به ظاهر سروصدای زیادی داشت اما نتیجه آن وابسته‌تر شدن ایران به کشورهای اروپایی بود.

وی با تأکید بر حفظ عفاف و حجاب که زمینه‌سازی ارتقای جایگاه زنان در اسلام و جهان است ابراز داشت: زنی که اروپایی‌ها می‌خواستند فرهنگش را ارتقا ببخشند تبدیل ‌به کالایی زینتی بود که در خیابان‌های شهر بدحجاب بود و در ادامه آن به‌شدت با روحانیت مقابله می‌کرد، اگر جنبش مشروطه، صنعت نفت و هر جنبش دیگری که روحانیت پیش‌قراول بود و عبا و عمامه او کفن بود و از مردن ابایی نداشتند ادامه پیدا نمی‌کرد طاغوت هویت مردم اسلامی را از بین می‌برد.

وی در ادامه تصریح کرد: رژیم طاغوت واژه‌هایی درست می‌کردند و در بین مردم رواج می‌دادند تا مردم از روحانیت جدا شود. روحانیتی که در مظلومیت زندگی می‌کردند و مراجع در زهد و تقوا به سر می‌بردند و حتی هزینه مراسم کفن و دفن هم نداشتند؛ دشمنان می‌دانستند که اگر این روحانیت در میدان باشند مردم را از میدان نمی‌توانند دور کنند.

وزیر کشور اظهار داشت: ظاهر زیبا و باطن متعفن دشمنان برای از بین بردن بصیرت مردم بود و مردم گول این فتنه‌ها و حیله‌ها را نخوردند و شهادت را با آغوش باز پذیرفته و این شهادت را افتخار بزرگ قلمداد کردند، مبارک باد بر این مردم که یک این‌چنین استواری و بصیرتی را از خود به جا گذاشتند.

وحیدی با اشاره به ادامه‌دار بودن همان جنگ‌های پیش از پیروزی انقلاب برای گرفتن هویت ایرانی بودن از ملت ایران اضافه کرد: دشمن همچنان با حیله‌ها در حال گسستن پرده ایمان است و در جنگ ترکیبی سال گذشته شاهد شعارهایی بودیم که زن به معراج رفته اسلام و انقلاب را زیر سؤال بردند، عناصری که به میدان کشیدند چه زنانی بودند و آزادی‌های مدنظر آن‌ها چه بود، آیا برای حرکت و پرواز در اوج علمی و دانشمند شدن را می‌گفتند و یا زنی که در تمدن غربی له شده و هویت خودش را در نظام غرب از دست داده، آیا این شعار دروغین برای تبدیل جایگاه زن به عنوان یک کالا نبود که سر دادند.

وی افزود: این جنگ ترکیبی اخیر همان جنگ‌های گذشته با رنگ و بوی تحریف قبل است، مبارزات سال 42 همچنان ادامه دارد و امروز هم جنگ بر سر ایمان است و شیاطین جمع شدند تا ایران قوی را تضعیف کنند. همان‌گونه که در سال 42 دشمن به دنبال فساد و هرزگی بود الان ‌هم همان جنگ است.

وی در ادامه اذعان کرد:ملت ایران از امام حسین (ع) و ریشه کربلا جداشدنی نیستند، اما دشمنان چرا آنقدر سنگ زن ایرانی را به سینه می‌زنند که در حفظ حرمت زنان خود موفق نیستند و چه مشکلاتی بر سرشان می‌آید و آمارهای پنهانی غرب نشان می‌دهد که بالای 40 درصد کودکانی که در غرب به دنیا می‌آیند کودکان ناشی از روابط نامشروع است اما چرا با عفاف و حجاب زن ایرانی مخالف هستند و آدم گرفته و پول دادند تا با وضعیت نامناسب در خیابان‌های کشورمان راه بروند.

وزیر کشور در ادامه گفت: جنگ امروز همان جنگ جبهه حق و باطل است و دعوا کاملاً جدی است، امروز جمهوری اسلامی به یک نقطه کانونی در منطقه تبدیل شده و بعد از تمام تلاش‌های دشمنان علیه جمهوری اسلامی، امروز همان کشورها تلاش می‌کنند تا با ایران دوباره ارتباط برقرار کنند و ملت قوی و مقتدر و با ایمان ایران امروز با مقاومت، طرح‌های آن‌ها را شکست داد.

وحیدی در ادامه تصریح کرد: حجم ورود روسای سیاسی که روزی سراسیمه از اغتشاشگران حمایت می‌کردند که تظاهرات خشن و تروریستی بیشتری در کشور شکل دهند و تصورشان این بود که با قوت قلب دادن می‌توانند بر صورت جمهوری اسلامی ایران خراش وارد کنند نیز بسیار دیدنی است. روز گذشته رهبر معظم انقلاب مطالب گوهربار بسیاری فرمودند و در ادامه تحلیل اغتشاشات اخیر فرمودند که دشمنان شکست خوردند.

وی اضافه کرد: کسانی که امام را درک نکردند و عشق امام در دلشان هست و مقاومت‌ها در دلشان قوی‌تر از گذشته رشد می‌کند ببینید چگونه برای دفاع از ناموس کشورشان جان دادند و فتنه دشمنان را نابود کردند.

وحیدی در ادامه بیان کرد: غرب به دنبال بازسازی بازماندگان رژیم طاغوت است تا شاید این عروسک‌ها بتوانند جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند. کسانی که سرتا پایشان شرارت و خشونت و اعمال ضد بشری می‌بارد ایران را به ضد بشر معرفی می‌کنند و گروهک‌های تجزیه طلب فراری به دنبال چی هستند و کجا جلسه می‌گذارند زیرا که ملت ایران در مقابل این کشورهای معاند ایستادگی خواهد کرد.

وی اظهار کرد: امروز دولت با همه توان در خدمت مردم است، مشکلات هست اما مشکلات یک‌شبه به وجود نیامده و زیرساخت مشکلات در حال حل شدن است. دولتی که خود این مشکلات را به وجود آورده خود مدعی مسائل شده اما نمی‌خواهد اقرار کند که این مشکلات را خود به وجود آوردند.

وزیر کشور گفت: مردانه در مقابل تحریم‌های فلج کننده ایستاده‌ایم و دشمن شکست نهایی خود را به‌زودی تجربه می‌کند و ایران اسلامی قوی است که در مقابل آن‌ها ایستاده است. رئیس‌جمهور در حوزه‌های مختلف خودشان شخصاً تماس و پیگیری می‌کند این دولت خودش را با ارزش‌های انقلابی یکی می‌داند و در تلاش برای نابودی مشکلات است.

وحیدی در پایان خاطرنشان کرد: انتخابات آزمون بسیار بزرگی است و دشمن از حالا برای اینکه انتخابات پرشور رخ ندهد فعالیت خود را شروع کرده اما بصیرت مردم در انتخابات سیلی بسیار سخت بر صورت دشمنان خواهد بود و در این کارزار بزرگ علیه خائنانی که خون مردم را مکیدند و در کشورهای غربی پناهنده شدند، نه محکمی کوبیده می‌شود و ما مردم به میدان خواهیم آمد تا دشمنان بدانند که چگونه ناکام خواهد ماند و شهدا ما را یاری خواهند کرد.

اخبار مرتبط