پایگاه خبری تحلیلی دیار مشرق ۲۴

۱۴۰۲/۸/۶ - ساعت ۹:۲۵

ده هزار نفر از استان زائر راهیان نور خواهند بود

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: باید ضمن مشارکت تمام دستگاه‌های اجرایی و صنایع استان در اجرای اردوهای راهیان نور، موضوع تحقق اعزام ۱۰ هزار نفری به اردوهای راهیان نور از خراسان شمالی به صورت ویژه مورد پیگیری قرار گیرد.

به نقل از تسنیم:
 عبدالصمد صفرنژاد در جلسه راهیان نور خراسان شمالی، اظهار داشت: اردوهای راهیان نور احیا کننده فرهنگ ایثار و شهادت است که دشمنان، راهیان نور را یک مانور برای نشان دادن اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌دانند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی با اشاره به اینکه راهیان نور ارتباط عمیق نسل سوم و چهارم با نسل قدیم بوده و به نوعی پاسداشت دستاوردها و افتخارات شهدا است، افزود: باید اردوهای راهیان نور را گسترش دهیم تا فرهنگ نورانی شهادت و دفاع مقدس در ذهن تمامی نسل‌ها باقی بماند.

وی در ادامه این نشست اهداف والای اعزام راهیان نور را برشمرد و گفت: باید ضمن مشارکت تمام دستگاه‌های اجرایی و صنایع استان در اجرای اردوهای راهیان نور، موضوع تحقق اعزام 10 هزار نفری به اردوهای راهیان نور از خراسان شمالی  به صورت ویژه مورد پیگیری قرار گیرد.

صفرنژاد در پایان ضمن اشاره به این موضوع که برای دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی سهمی در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی مکلف به پیگیری تجهیزات و امکانات اعزام راهیان نور هستند و معاونت اقتصادی استانداری هم مسئولیت پیگیری و پشتیبانی‌ها را انجام می‌دهد.

اخبار مرتبط